Public User (Not signed in)
  • Print Page Content

WEEKLY FIXTURES

The 1st and 2nd XI's are playing Rangitoto at noon and 10am (respectively) on Saturday 5 July. There are no other games for this weekend.

The next full round of games is on Saturday 25 July.

Please find below the draw for this weekend - 28 June.
All coaches, parents and players are advised to double-check the draw (available on College Sport) on Friday evening as late changes can occur resulting in confusion.

Team Draw Competition Staff Opposition Venue Home Time
(K/O)
Name Away
1st XI Senior A1 Hogg / Tebbutt St Peters Keith Hay STPA 1
11:30am
2nd XI Senior A Res Robinson/Dale/Thom St Peters Res 3 Kings STPA
10 am
3rd XI Senior B1 Champs McKain Papatoetoe AGS 2
10am
C1 Tigers Senior C4 Champs Popat St Peters 1 Domain 4
11am
C2 Lions Senior C2 Champs Wong (P) Senior College Domain 3
10am
C3 Hawks Senior C4 Champs Bryden Rangitoto Rovers Rangitoto 2
10am
C4 Sharks Senior C2 Champs Manson (P) Macleans Town Macleans 2
11am
C5 Cheetahs Senior C1 Champs Yee (P) Macleans United Macleans 2
10am
C6 Panthers Senior C6 Champs van Hattum (P) Westlake Hawks Westlake GIRLS 2
11am
C7 Bulls Senior C4 Champs Sadler (P) Wentworth Wentworth 1
10am
C8 Bulldogs Senior C6 Champs Kook (P) Westlake Panthers Domain 5
11am
C9 Eagles Senior C1 Champs Dickson (P) Rangitoto RGTT Stadium
10am
C10 Dolphins Senior C7 Champs Hoare Glenfield Glenfield 1
10am
15A1 15A1 Champs Turner St Kents AGS 3
10am
15B1 City 15B1 Champs Irving St Kents 1 St Kents 3
10am
15B2 United 15B3 Champs Riley Otahuhu Otahuhu 1
10am
15B3 Town 15B3 Champs Charan (P) Sancta Maria Sancta Maria 1
10am
15B4 County 15B2 Champs Lawless (P) Northcote Northcote 2
10am
15B5 Rovers 15B2 Champs Maddison (P) Westlake Westlake Boys 2
10am
14A1 United 14A1 Champs Butterworth Albany Juniior High Albany High 1
9am
14A2 City 14A2 Champs Bowden Westlake Boys 2 Westlake GIRLS 1
9am
14B1 Rovers 14B2 Champs Ellis Liston Liston 2
9am
14B2 United 14B4 Champs Whelan Northcote Northcote 1
9am
14B3 Town 14B3 Champs Tutt (P) St Kents 1 St Kents 3
9am
14B4 City 14B1 Champs Sparks Sacred Heart 1 Sacred Heart 3
9am
13A1 United 13A1 Champs Knights/Metzqer 13A2 (City) Thursday 26, AGS#3 Away 4pm
13A2 City 13A1 Champs Gillard 13A1 (United) Thursday 26, AGS#3 Home 4pm
13B1 City 13B3 Champs Hepworth Westlake Boys 2 Domain 5
9am
13B2 United 13B3 Champs Poole Sacred Heart Domain 4
9am
13B3 Town 13B3 Champs Pillay Kristin Kristin 2
9am